Chief CSMP9X12
Proximity Component Storage Panel for Chief Fusion wall mounts
228×304mm capacity
Chief CSMP9X12 Description
Key Features
Availability: In Stock
Chief CSMP9X12 Specifications
Product Group Chief Wall Mount Accessories
UPC / EAN 841872173467
Colour Black
Max Load 5kg
Weight 1.39kg.
Warranty 5 Years
Colour Black
Mounting Area 9” × 12” 228 × 304 mm